Nabídka

Mimo jiné, mezi nabízené služby a produkty patří:

– prodej a pronájem nových prodejních automatů

– vlastni provozování prodejních automatů

– prodej směsí a zboží do prodejních automatů

– poradenská a konsultační služba

– kompletní technický servis


l. Koupě

Při koupi stroje Vám nabízíme instalaci na Vámi určeném místě a zaškolíme obsluhu. Záruční lhůty jsou 24 měsíců a jsou shodné jako nabízejí výrobci konkrétních zařízení. V případě pokračující spolupráce s námi (např. odběr surovin od nás – Vám navíc nabízíme bezplatný servis na Vašem stroji, v místě instalace).


2. Pronájem s přechodem vlastnictví

Po určité době spolupráce (36 nebo 48 měsíců) přechází stroj do Vašeho vlastnictví. Po celou dobu spolupráce zajišťujeme bezplatný servis a bezplatnou dopravu surovin.

3. Pronájem bez přechodu vlastnictví

Po celou dobu spolupráce nemáte s automatem žádné další náklady. Vše co s provozem souvisí, pro Vás zajišťujeme na vlastní náklady. Po celou dobu pronájmu Vám poskytujeme bezplatný servis. Při instalaci automatu je práce technika a doprava stroje do místa instalace zdarma. Hradíte pouze instalační materiál. Pronájem je postaven na odběru surovin pro zhotovení teplých nápojů výhradně pronajímatelem.


4. Instalace automatu na přání klienta

Instalace takovéhoto automatu, který je celý ve vlastnictví poskytovatele služby, vyžaduje od umístitele zajištění potřebných energií pro provoz automatu a to:

a) přívod vody ukončen rohovým, kohoutkem.

b) přívod el. energie a ukončení 16A zásuvkou

(c) design by CZI-CZI STUDIO 2009
Nike kd vii louis vuitton outlet coach factory outlet louis vuitton outlet jordan 6 black infrared legend blue 11s legend blue 11s kate spade outlet jordan 11 legend blue beats by dre outlet jordan 11 legend blue lebron 12 michael kors outlet jordan 11 legend blue jordan 11 legend blue black infrared 6s legend blue 11s legend blue 11s black infrared 6s michael kors outlet jordan 11 legend blue beats by dre outlet louis vuitton outlet jordan 6 black infrared black infrared 6s louis vuitton outlet Legend Blue 11s beats by dre cheap michael kors outlet jordan 11 legend blue michael kors outlet jordan 6 black infrared jordan 6 black infrared michael kors outlet beats by dre outlet lebron 11 louis vuitton outlet legend blue 11s louis vuitton outlet legend blue 11s